"Kamp-2017"

             Home Up

 

 

Algemeen Kampioenschap 2017

Draf Aangespannen

             1ste:Real De Frutier /Stal De Brede Zeyp met Wendrickx Gerry

             2de:Quick Mottejean/Vervloet Luc met Lintermans Evert

             3de:Toutman / Stal De Zegge met De Cooman Kevin

             4de:Sillon Du Houlbet / Stal De Zegge met Van Hilegem Glenn

Draf Bereden

             1ste:Sacha De La Vallee / Van Loo Paul met Struyven Vicky

             2de:Sang Royal De Mye / Schroyen Jean met Lintermans Evert

Pony's vlucht Sulky 1,15m

             1ste:Black Boy / Stal Verbeeck MJ met Verbeeck Jef

             2de:Lady/ Rooseleir Stephane met Brants Xsana

Pony's vlucht Sulky 1,08m

             1ste:Blue Betty/Temmerman J-P met Brants Xsana

             2de:Winnetou / Gielis Jo met Gielis Jonas

Pony's vlucht Sulky 1,00m

              1ste:Judy/Stal Verbeeck MJ met Verbeeck Jef

              2de:Roxette /Stal Verbeeck MJ met Gielis Jonas

Op Verplaatsing 2017

Draf Aangespannen

               1ste:Quick Mottejean/Vervloet Luc met Lintermans Evert  

               2de:Rossignol De Fanes / Pihay Martine met Declercq Leopold

               3de:Quinmaster/Stal Bakkershof met Van Geel Jos

               4de:Bombazo Yaya / stal Van Der Velde met Van Der Velde Rani

               5de: Real De Frutier /Stal De Brede Zeyp met Wendrickx Gerry       

               

Draf Bereden

                1ste:Sacha De La Vallee / Van Loo Paul met Struyven Vicky

                2de:

Pony's vlucht Sulky 1,15m

                 1ste:Black Boy / Stal Verbeeck MJ met Verbeeck Jef

                 2de:

Pony's vlucht Sulky 1,08m                  

                 1ste:Blue Betty/Temmerman J-P met Brants Xsana

                 2de:

Pony's vluht Sulky 1,00m

                  1ste :Judy/Stal Verbeeck MJ met Verbeeck Jef

                  2de :

Super Cup Draf Bereden 2017 

                  1st:Apollon De Chenu / Daems Rob met Struyven Vicky

                  2de:Otello D'Anama / Kelchtermans Stefanie met Kelchtermans Lieke

                  3de:Riglorieux Du Bois /Pihay Martine met Declercq Brigitta

                  4de:Pikant Brogard / Stal Nooit Gedacht met Declercq Brigitta

                  5de:Perlin Jo / Schroyen Rudi met Charlier Senne