"Kamp-2015"

             Home Up

 

 

Algemeen Kampioenschap 2015

Draf Aangespannen

             1ste:Quick Mottejean/Stal Vervloet met Wendrickx Gerry

             2de:Royal De Source/Stal De Brede Zeyp met Verbeeck Dirk

             3de:Ultra Force/Stal De Zegge met Van Hileghem Glenn

             4de:Quito Phil/Stal Bakkershof met Buekenhout Eddy

Draf Bereden

             1ste:Pacha De Memartin/Struyven Vicky met Struyven Vicky

             2de:Philou D'Amthe/Van Horebeek Maria met Declercq M./Van Der Velde R.

Pony's vlucht Sulky 1,15m

             1ste:Black Boy/Stal Verbeeck MJ met Brants Xsana

             2de:Black Beauty/Willems Benny met Willems Arne

Pony's vlucht Sulky 1,08m

             1ste:Blue Betty/Temmerman J-P met Brants Xsana

             2de:Babske/Wouters August met Wouters Daan

Pony's vlucht Sulky 1,00m

              1ste:Black W/Wouters August met Wouters Julie

              2de:Judy/Stal Verbeeck MJ met Brants Xsana

Op Verplaatsing 2015

Draf Aangespannen

               1ste:Quick Mottejean/Stal Vervloet met Vervloet Gunter

               2de:Quorian De Corta/Stal Boomerang met Van Rooy Gert

               3de:Prince D'Haufor/Stal De Zegge met Van Hileghem Glenn

               4de:Nimbus/Stal Stuer met Stuer Ivan

               5de:Souteneur:Pihay Martine met Van Geel Jos             

               

Draf Bereden

                1ste:Perlin Jo/Stal Garousse met Wouters Amber

                2de:Run TG/Daems Rob met Struyven Vicky

Pony's vlucht Sulky 1,15m

                 1ste:Black Boy/Stal Verbeeck MJ met Brants Xsana

                 2de:Black Beauty/Willems Benny met Willems Arne

Pony's vlucht Sulky 1,08m                  

                 1ste:Blue Betty/Temmerman J-P met Brants Xsana

                 2de:Babske/Wouters August met Wouters Daan

Pony's vluht Sulky 1,00m

                  1ste :Judy/Stal Verbeeck MJ met Brants Xsana

                  2de :Dolly/Schroyen Jean met Schroyen Nancy

Super Cup Draf Bereden 2015 

                  1st:Run TG/Daems Rob met Struyven Vicky

                  2de:PhilouD'Amthe/Van Horebeek Maria met Declercq M./Van Der Velde R.

                  3de:Perlin Jo/Stal Garousse met Wouters Amber

                  4de:Otello D'Anama/Kelchtermans Stefanie met Kelchtermans Lieke

                  5de:Navarro De Sita/Pihay Martine met Declercq Brigitta